Aktualności

Artykuł kółka dziennikarskiego

poniedziałek, 05 listopada 2018

Tajne zgromadzenie super-bohaterów

 

25 października w tajnej agencji pod przykrywką „Szkoły Społecznej” odbyło się spotkanie wszystkich szpiegów. Szef wszystkich szpiegów zorganizował misję pt. „Bal jesienny” chodziło o to, aby dzieci myśląc, że to zwykła zabawa zaprzyjaźnili się z prawdziwymi szpiegami. Tak o to szpiedzy dowiedzieli się o wszystkich tajemnicach szkoły.

            Na początku spotkania zjawił się Harry Potter, który szukał groźnego wilkołaka. Później nadbiegł Ronaldo i oznajmił, że widział zwierzaka. Była też grupa Księżniczek, które z miłości do swojego Księcia stoczyły walkę z Kobietą-Ninja i Czarownicami. W starciu pomógł wspaniały Jednorożec, używając swojego magicznego rogu. Porządku na balu pilnował dzielny żołnierz w towarzystwie Spider-mena, Batmana i Super-mena. Nagle zjawił się straszny Duch, który nawiedzał szkołę ze swoim przyjacielem Szkieletorem.

Uczniowie poprosili o pomoc dzielnego Indianina, który odprawił taneczny rytuał. Robot pozazdrościł Indianinowi tańca i sam stworzył styl nazywając go robo-taniec. Na to wszystko Króliczek ze strachu zgubił koszyk przepysznych marchewek.

Każdy  z nich poddany był  ciężkiej próbie, która miała udowodnić, kto jest silniejszym bohaterem.

Po wielu godzinach wynik był jednoznaczny. Wygrali wszyscy.

 

 

Artykuł napisali uczniowie z kółka dziennikarskiego. 

Poniżej galeria stworzona przez naszych ilustratorów.