Aktualności

Sukcesy gimnazjalistów w konkursach języka angielskiego

poniedziałek, 12 marca 2018

Uczniowie klasy drugiej gimnazjum: Maciej Wiciński, Monika Manowska, Maria Maślukiewicz i Wiktor Żurakowski wzięli udział w XV Konkursie Językowym „MAŁY POLIGLOTA” organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Wałbrzychu. W zmaganiach wzięło udział łącznie 76 gimnazjalistów klas drugich z powiatów wałbrzyskiego i świdnickiego. W I etapie uczestnicy rozwiązywali testy z języka angielskiego. 20 najlepszych uczniów zostało zaproszonych do II etapu – części ustnej.

W KONKURSIE ZWYCIĘŻYŁ MACIEJ WICIŃSKI ZAJMUJĄC 1. MIEJSCE! :)

Maria Maślukiewicz natomiast została finalistką wyróżnioną!

 

Jednocześnie uczniowie klasy trzeciej gimnazjum: Izabela Budis, Zuzanna Jóźków, Mila Korolewicz, Michał Konarski i Michał Surma wzięli udział w X Konkursie Języka Angielskiego „SZCZĘŚLIWA DWUNASTKA”, który organizowany był dla ubiegłorocznych laureatów „Małego Poligloty”. Miło nam poinformować, że Michał Surma, Iza i Zuzanna zostali finalistami wyróżnionymi w tym konkursie! :)

 

Jesteśmy bardzo dumni i serdecznie gratulujemy naszym uczniom! Gala laureatów i finalistów wyróżnionych odbędzie się w dniu 21. marca o godz. 16.30 w I LO w Wałbrzychu.