Zwariowany dzień z życia Naszej Społecznej!!!

piątek, 19 kwietnia 2013

OJ, DZIAŁO SIĘ U NAS DZISIAJ DZIAŁO!!!

Wszyscy, począwszy od Pani Dyrektor - Hani Turek, a skończywszy na najmłodszym uczniu NASZEJ SPOŁECZNEJ, twórczo pracowali w ten dzień.

A co takiego się działo? Reżyser - Pan Łukasz Opyc, i jego ekipa filmowa - Adaś Mazurek i Damian Dolata, postawili całą Społeczną do góry nogami. Wszyscy uczniowie mieli za zadanie przedstawić siebie i swoje klasy poprzez swoje zainteresowania i upodobania. I były hawajskie klimaty z pięknymi Hawajkami w I kl. SSP, cziliderki z koszykarzami w  II kl. SSP, czterej pancerni i Marusia - i prawdziwy pies - w III SSP, boisko piłkarskie z piłkarzami w IV kl. SSP, średniowieczni rycerze walczący na miecze w VI SSP, grupa Chińczyków w I SG, plażowicze z prawdziwą piaskową plażą w II SG, piękne Panie i przystojni Panowie w III SG.

Istne szaleństwo! Kamera filmowała wszystkie klasy, do których zaglądały nasze absolwentki Naomi i Marta oraz Maciek i Dominik z III SG. Tanecznym krokiem, w rytm utworu K.A.S.Y. - Najpiękniejsza - wytańczyli teledysk o NASZEJ SPOŁECZNEJ.

Żeby tego jeszcze było mało, to odwiedziła nas w ten dzień  epipa filmowa z doby.pl, która miała za zadanie pokazać NASZĄ SPOŁECZNĄ i to jacy jesteśmy "od kuchni". Materiał filmowy pokażemy niebawem na naszej szkolnej stronie. Czekamy z niecierpliwością na efekty pracy zaprzyjaźnionych na dobre ze SPOŁECZNĄ dziennikarzami z doby.pl.

Niebawem też będzie można obejrzeć teledysk naszych szkolnych filmowców. Panie reżyserze i operatorzy! Montować kadry, podkładać muzykę! Cała szkoła czeka na to arcydzieło!!