Aktualności

Tydzień języków obcych

sobota, 21 stycznia 2017

W dniach 16-20 stycznia obchodziliśmy Tydzień Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego, będący cykliczną imprezą w naszej szkole. Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyli w ciekawych zajęciach z języka angielskiego i niemieckiego przygotowanych przez nauczycielki języków  p. Sylwię , p. Magdę i P. Kasię.

 Podczas lekcji uczniowie klas 1-3 SP 4-6 SP  oraz gimnazjum oglądali filmy w języku angielskim i niemieckim a stopień zrozumienia i zapamietania ich treści był sprawdzany podczas piątkowego  quizu.  Podsumowaniem działań językowych były quizy i zabawy z językiem angielskim i niemieckim, które odbyły się w każdym z poziomów nauczania. Wszyscy uczniowie zaangażowali się w rywalizację i świetnie się bawili. 

W klasach 4-6 SP i 1-3 SG uczniowie pisali testy z języka angielskiego i języka niemieckiego , które wyłonią mistrzów języka w poszczególnych grupach. Warunkiem uzyskania tytułu mistrza danego języka jest osiagnięcie minimum 85% z testu językowego. W następnym tygodniu podamy wyniki !!!!!