Aktualności

Dzień Samorządności Uczniowskiej

środa, 15 października 2014

W Dzień Nauczyciela zawsze dużo dzieje się w Społecznej. Z tej okazji obchodziliśmy tradycyjny Dzień Samorządności Uczniowskiej. Od rana część uczniów wyglądała inaczej. Ubiór stonowany, a miny przestraszone. Dzieci wcieliły się w role nauczycieli. Była dziś inna dyrekcja, nauczyciele, pani sekretarka. Wszyscy zostali przedstawieni na krótkim apelu po 8:00. Potem nasi koledzy i koleżanki zabrali się do pracy pedagogicznej. Nie było łatwo. Jednak to zawsze nowe doświadczenie i sprawdzenie się po drugiej stronie biurka i przy tablicy. :)
Uczniowie gimnazjum o godz. 10:00 uczestniczyli w spotkaniu z Panią poseł na Sejm RP, Teresą Świło. Pani poseł przedstawiła nam zagadnienia swojej pracy oraz odpowiedziała na pytania gimnazjalistów. 
Pod koniec dnia spotkaliśmy się całą Społeczną ekipą na apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który poprowadziła India Bogusławska i Daniel Suchojad. Akcentem artystycznym wykazali się uczniowie kl. IV SP. :)
Dziękujemy wszystkim za udany Dzień Samorządności. 
Wszystkim nauczycielom, dyrekcji oraz pracownikom Społecznej Szkoły Podstawowej, Społecznego Gimnazjum i Akademii Przedszkolaka jeszcze raz składamy najlepsze życzenia w ciężkiej pracy pedagogicznej! :)