Aktualności

8 klasa "zagrała" w miejskiej grze

czwartek, 09 maja 2024

W dniu 6 maja odbyła się gra miejska w ramach programu "Zalogowani", w której wzięli uczniowie klasy 8. Gra odbyła się w Parku Centralnym. Uczniowie zostali podzieleni na grupy, otrzymali karty gry i szczegółowe wskazówki. Gra polegała na przejściu 8 stanowisk i rozwiązaniu 8 zadań o tematyce związanej z naszym miastem.

Za prawidłowe rozwiązanie każdego zadania grupa otrzymywała hasła, które wpisywała do specjalnie przygotowanej krzyżówki. Co ważne, oprócz dobrych odpowiedzi liczył się jeszcze czas, im szybciej tym lepiej. 
Trzy pierwsze miejsca zajęły drużyny, które rozwiązały wszystkie zadania w najkrótszym czasie (liczonym jako suma czasów zadań przy każdym stanowisku). Ze Społecznej punkty uzyskali:
 
I miejsce z czasem 10 min. 50 s. (4 punkty i nagrody rzeczowe) – razem z drużyną: Bujak Karol, SSP
II miejsce z czasem 11 min. 04 s. (3 punkty): Sowicz Aleksandra,
III miejsce z czasem 11 min. 34 s. (2 punkty): Król Aleksandra, SSP

Przed nami II etap Zalogowanych. 

[!!-GALERIA1080-!!]