Magia świąt zawitała na wieczornicy wigilijnej naszej szkoły

czwartek, 21 grudnia 2023

Wieczornice Wigilijne” to już tradycja Społecznej Szkoły Podstawowej . W ramach tej inicjatywy przygotowywane są spektakle wprowadzające w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Za każdym razem są wyjątkowe, bowiem, w przedstawienia zaangażowani są niemal wszyscy uczniowie szkoły. W tym roku razem z nauczycielami ponownie na warsztat wzięli jedną z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena – „Królową śniegu”.

Społeczność uczniowska stworzyła wielkie, barwne świąteczne widowiskowo z niosącym nadzieję przesłaniem – siły miłości, która potrafi sprostać największym przeciwnościom. Pojawiło się mnóstw bajkowych postaci wspaniale odegranych przez utalentowane dzieci i młodzież. Spektakl przygotowany z wielkim rozmachem wypełniony był scenami teatralnymi, tanecznymi i wokalnymi.

[!!-GALERIA1056-!!]