Aktualności

Egzaminy próbne z języka angielskiego Cambridge English Qualifications for Kids

wtorek, 07 czerwca 2022

W dniach 31 maja i 3 czerwca uczniowie z klasy III i IV uczęszczający na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego przystąpili do pretestingów (czyli testów próbnych znajomości języka) na poziomie A1 Starters. Testy organizowane są przez Instytut Cambridge z Wielkiej Brytanii.
Test Pre A1 Starters to pierwsze kroki dziecka w zakresie nauki języka. Test w sposób zabawny i motywujący zapoznaje dzieci z używanym na co dzień pisanym i mówionym językiem angielskim. Jest
on pierwszym z trzech poziomów Cambridge English Qualifications for Kids. Umożliwia 8-10 letnim dzieciom zrozumienie podstawowego angielskiego w internecie, książkach, filmach i piosenkach.
W ramach współpracy z Cambridge University Press & Assessment nasza szkoła przystąpiła do nowatorskich testów przeprowadzanych on-line oraz testów tradycyjnych pisanych w wersji
papierowej. Testy Cambridge English for kids poruszają tematykę bliską najmłodszym i skupiają się na rozwoju umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania w języku angielskim.
Przed nami kolejne etapy: A1 Movers i A2 Flyers.