Aktualności

Nagroda za udział w projekcie e-Planetobus

czwartek, 02 grudnia 2021

W ubiegłym roku szkolnym, 14 maja 2021r.  klasy 1-3 uczestniczyły w warsztatch e-Planetobus, które były zorganizowane we współpracy z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.  Za udział w zajęciach online Nauki dla Ciebie, w ramach których realizowane były: e-Planetobuse-Naukobus oraz e-Labroatoria. Mamy nadzieję, że zajęcia, w których uczestniczyli Państwa uczniowie na długo pozostaną w ich pamięci. 

W ramach podziękowań za zaangażowanie w organizację wirtualnej wizyty Nasza szkoła otrzyma pomoc dydaktyczną w postaci Zestawu Pomocy Edukacyjnej Wspomagającego Kompetencje Przyszłości w Zakresie Nauki Podstaw Elektroniki i Programowania.  

Zestaw jest bezpłatny, całkowity koszt pokrywa Minister Edukacji i Nauki. 

 

Zajęcia „Nauka dla Ciebie” są realizowane i finansowane w ramach wspólnego Programu Ministra Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik pod nazwą Nauka dla Ciebie. Program Nauka dla Ciebie finansowany jest w ramach dotacji Ministra Edukacji i Nauki na podstawie umowy z dnia 6 marca 2020 r. Nr 1/CNK-NAUKOBUS/2020. W ramach Programu Nauka dla Ciebie realizowane są działania „Naukobus” i „Planetobus” oraz zajęcia online.