Aktualności

OTK 2020 "Doradzamy Zawodowo - Wybieramy Odlotowo"

wtorek, 20 października 2020

W tym roku Społeczna Szkoła Podstawowa również przystąpiła do Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Tym razem działania w ramach OTK mijają pod hasłem "Doradzamy zawodowo - Wybieramy Odlotowo".

Szkolny doradca zawodowy zaprasza wszystkich uczniów Społecznej do wzięcia udziału w OTK. Codziennie na stronie internetowej naszej szkoły w zakładce Doradca Zawodowy pojawiją się propozycje filmów, które warto zobaczyć. Zachęcamy również do skorzystania z bezpłatnych testów online, które pomogą w wyborze przyszłej ścieżki kariery. 

Uwaga! Uczniowie klas 1-3!!!!

Konkurs plastyczny dla klas 1-3!

Uczniowie klas 1 - 3, którzy chcą wziąć udział w konkursie przygotowują pracę plastyczną dowolną techniką, w formacie a4 pt. "Zawody moich bliskich". 

Uwaga! Uczniowie klas 4-8!!!

Zawodowy Escape room

Każdego dnia, w różnych częściach szkoły pojawiają się tajemnicze kody kreskowe. Twoim zadaniem jest zeskanować kod kreskowy ( przy pomocy telefonu komórkowego, w tym wyjątkowym przypadku można go użyć ;) ) i rozwiązać zadanie. Wszystkie odpowiedzi zapisz na kartce i dostarcz do Szkolnego doradcy zawodowego. Na rozwiązanie 8 zagadek masz czas do 30 pażdziernika. Pamiętaj! Kto pierwszy ten lepszy.......